Skip to content

Наші цілі щодо дітей, яким ми служимо:

Долучайтеся:

ПРО ПРОЕКТ:

Працюючи спільно з помісними церквами по одній області за раз, ми сподіваємося розширити охоплення їхнього служіння сім’ям, які розлучила  війна. З кожною дитиною проводять особисту співбесіду, приділяють увагу її поточному психологічному стану, щоб переконатися, що вона отримає максимальну користь від цієї програми. Як тільки група буде сформована і ми знайдемо кваліфікованих батьків, готових відкрити свої серця тут, в Америці, вони вирушать у подорож до Польщі, щоб подати документи на отримання візи. 

IMG_2437

Ми сподіваємося, що ця невелика, але складна поїздка через кордон стане захоплюючим досвідом і дасть їм більше часу для спілкування зі своїми супроводжуючими.У період очікування діти будуть приходити до церкви  для вивчення англійської мови, сподіваємося, що це дасть їм можливість познайомитись ближче з служителями церкви і підготуватись  до поїздки. Ми проведемо зустріч у zoom, де приймаючі сім’ї матимуть можливість зустрітися з дитиною та її батьками та обговорити очікування від поїздки. Коли діти прибудуть до Америки, ми влаштуємо велику вечірку в аеропорту на їх честь, потім розпочнеться наша 3-тижнева програма.

У перший тиждень дитина і приймаюча сім’я познайомляться один з одним і покладуть початок тому, що, як ми сподіваємося, буде позитивними і дуже впливовими відносинами.

На другому тижні, поділившись прекрасним творінням Бога тут, у Вашингтоні, і особливими моментами для відпочинку, які психолог нашої команди ретельно підготував вивчивши психологічний стан кожної дитини

На третьому тижні ми сподіваємося мотивувати їх на майбутнє, досліджуючи цікаві компанії тут, у Вашингтоні, маючи зустрічі з християнськими спільнотами та українською патріотичною громадою.

Ми сподіваємося, що завдяки встановленню зв’язків, які відповідають  їх захопленням та знайомству з новими людьми, відкриються двері для неймовірних можливостей для них у майбутньому, та посиленої системи підтримки на шляху зцілення та відновлення, на якому вони перебувають прямо зараз.

Ми також сподіваємося, що протягом усього часу перебування в Америці вони матимуть можливість поділитися своєю історією та надихнути на дії, щоб люди не забували про найособистішу та найвищу ціну війни – людське життя.

IMG_2439

Наприкінці програми ми влаштуємо величезне свято на честь цих дітей, а також подякуємо нашій громаді, приймаючим сімʼям  та спонсорам за цінну участь.

Нарешті, коли діти повернуться додому, ми сподіваємося, що вони повернуться з більшою підтримкою, Церкви в Україні працюватимуть з їх батьками чи опікунами під час їхньої поїздки і продовжуватимуть вірно служити сім’ї стільки, скільки це буде їм потрібно. Ми сподіваємося, що, хоча діти та їхні батьки бачать любов Христа в дії, вони будуть прагнути стосунків з Богом, щоб Він міг досконало завершити все зцілення в їх серцях і дати їм справжню надію.

Чому цей проект важливий?

Сила в єдності. Дійсно, в Україні існують неймовірні проекти, які вирішують потреби дітей, які стикаються з горем, якого вони ніколи не повинні були знати. Однак є тисячі дітей в такому становищі, і ми вважаємо, що, як написано в Яковаі 1:27, це наша відповідальність як християн дбати про сиріт і вдів у їхньому стражданні, і згідно з 1 Івана 3:18, наша любов не повинна обмежуватися лише словами і балачками, вона повинна бути справжньою любов’ю, яка виявляється в діях. У нас є можливість сьогодні діяти і піклуватися про цих дітей у їхній годині потреби. Ми хочемо нести це бремено разом з іншими організаціями, які проводять подібні проекти як в Україні, так і по всьому світу, тому що разом ми можемо зробити більше!

Відпочинок. Хоча ми не можемо запропонувати дітям цілющий санаторій у Карпатах, ми можемо запропонувати їм наше мирне небо та відпочинок в оточенні співчутливої спільноти та прекрасної природи, якою ми так насолоджуємося тут, у Вашингтоні. ​

Іноді великі зміни відкривають двері для прориву. Через 3-тижневу подорож у новому оточенні ми сподіваємося, що кожна дитина, яка бере участь, матиме значну кількість часу з людьми, які справжньо піклуються про їхнє майбутнє. Ми вважаємо, що цей вид турботи від повних незнайомців — саме те, про що Ісус говорив у Матвії 25:40. Тут не обов’язково йдеться про те, щоб досягти якнайбільшої кількості людей, але про глибокий вплив на тих, кого ми можемо досягти.​

Приведення цих сімей до Христа. Ця програма вимагає багато підготовки в межах України, і ми сподіваємося, що це надасть можливість привести дітей та їхніх батьків або опікунів ближче до місцевої церкви.​

Вшанування Івана 15:13. Якщо батьки цієї дитини поклали своє життя заради майбутнього країни та за майбутнє цієї дитини, ми вважаємо своїм обов’язком як людей, що підтримують Україну вшанувати памʼять героя, подбавши про те, щоб найближчі мали підтримку, якої вони справді потребують.​

Шанс надихнути. Ми хочемо використати цю культуру можливостей яку ми маємо в Америці, щоб надихнути дітей мріяти про своє майбутнє в якому немає війни. І ми сподіваємося, що в ці моменти натхнення своїх вподобань і творчості вони надихнуть тих, хто їх оточує, продовжувати підтримувати Україну та своїми справами наближати перемогу. ​

Знайомтися з нашою командою: